Wiaty garażowe i ich zalety

Wiaty garażowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają ograniczone możliwości finansowe i pragną posiadać na własność niezawodne i komfortowe miejsce parkingowe. Obecnie ogromną popularnością cieszą się drewniane wiaty garażowe. Uznawane są za solidne, odporne i niezwykle efektowne konstrukcje.

W wielu przypadkach wiata garażowa jest jedynym możliwym rozwiązaniem np. brak wystarczającej ilości miejsca, zbyt niski budżet. Jeżeli decydujemy się na garaż musimy liczyć się z wysokim kosztem budowy porównywalnym do kosztu wzniesienia salonu gościnnego. Ważnymi zaletami płynącymi z posiadania garażu jest gwarancja otrzymania dużej ilości wolnego miejsca, w którym można przechować różne przedmioty, sprzęt i narzędzia, a także pewność, że nasze pojazdy oraz pozostawione rzeczy są dobrze zabezpieczone.

Osoby decydujące się na wiatę garażową otrzymują niższej jakości schronienie (brak ochrony przed niskimi temperaturami i opadami, większe zagrożenie ze strony złodziei) i dość mocno ograniczoną wolną przestrzeń, która można byłoby przeznaczyć na przechowanie kół, rowerów, czy też innych przedmiotów.

Zalety płynące z posiadania wiaty garażowej

Wiaty garażowe są doskonałym rozwiązaniem gwarantującym posiadanie komfortowego miejsca parkingowego. Z łatwością mieszczą się na małych działkach, są proste i szybkie do zmontowania, a także prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Poza wymienionymi atutami wiaty garażowe doceniane są za:

  • Łatwy montaż oraz możliwość przeniesienia konstrukcji – wiaty garażowe nie wymagają przygotowania odpowiednio wytrzymałej posadzki. Dobrze sprawdzają się na ustabilizowanych gruntach np. za pomocą kostki betonowej.
  • Niskie koszta montażu – brak wydatków na fundamenty i ściany
  • Zaoszczędzenie na kupnie i montażu dodatkowych elementów np. okna, drzwi garażowe itd.

Do budowy wiaty garażowej nie potrzebny jest żaden specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia. Jeżeli zdecydujemy się na drewnianą wiatę to w zupełności wystarczy nam drewno konstrukcyjne oraz materiał na zadaszenie. Współcześnie wysokiej jakości elementy drewniane i wykończeniowe służące do budowy wiat garażowych oferuje rozpoznawalna firma Eko Architektura.

Wiaty garażowe od Eko Architektura

Wiaty garażowe producenta Eko Architektura doceniane są nie tylko na polskim, ale również na zagranicznym rynku. Dlaczego tak się dzieje? Skąd wywodzi się sukces firmy Eko Architektura?

Według licznych wywiadów przeprowadzonych z dyrektorem Eko Architektura – Przemysławem Balcewiczem dowiadujemy się, że drewniane konstrukcje marki Eko Architektura są wyjątkowo wytrzymałe i korzystne dla zdrowia. Wszystkie produkty oferowane przez Eko Architektura powstają z specjalnie wyselekcjonowanego i wysokiej jakości drewna iglastego pochodzącego z północnych regionów (skandynawskich). Drzewa rosnące na terenach Skandynawii narażone są na stałe oddziaływanie niekorzystnych warunków pogodowych np. niska temperatura, intensywne opady, silne wiatry, które sprawiają, że drzewo rośnie wolno, ale z każdym dniem staje się mocniejsze i odporniejsze. Dlatego też drzewa iglaste pochodzące ze Skandynawii uznawane są za najlepszy surowiec budowlany. Oprócz niezawodnej wytrzymałości drzewo iglaste wykazuje bogate właściwości zdrowotne. Żywica wydobywająca się z drewna iglastego zawiera cenne olejki eteryczne, które korzystanie wpływają na drogi oddechowe oraz budują niesamowity nastrój. Drewno sosnowe wykazuje również właściwości hipoalergiczne i gwarantuje optymalną wilgotność w pomieszczeniu. W przypadku mocno zawilgoconych konstrukcji drewno chłonie nadmiar wilgoci, z kolei w pomieszczeniach osuszonych drewno oddaje wilgoć i nawilża powietrze.

Wiaty garażowe od Eko Architektura dostępne są w sprzedaży w pakiecie Premium w cenie standardowej, dzięki temu każdy klient otrzymuje najwyższej jakości produkt w konkurencyjnej stawce. Sprzedawane są w formie modułowych elementów, które są stosunkowo lekkie, wygodne przy transportowaniu i montażu, a także niewymagające przygotowania dużej ilości miejsca do ich składowania. Reasumując, wiaty garażowe od Eko Architektura to gwarancja posiadania funkcjonalnego, estetycznego i prozdrowotnego miejsca parkingowego.

Post Author: szybka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *