Skompletuj swoją garderobę na jesień

Tajemnicą nie jest, że kończące się lato i nadejście jesieni u większości z nas powoduje gorsze samopoczucie. Przez ostatnie miesiące zdążyliśmy się przyzwyczaić do wysokich temperatur, gorących promieni słonecznych oraz lekkich i przewiewnych ubrań. No cóż, wszystko co dobre szybko się kończy. Od teraz, z dnia na dzień, musimy zacząć ubierać się coraz cieplej, ponieważ temperatury na zewnątrz są coraz niższe. W takim okresie, nietrudno o przeziębienie, dlatego warto skupić się na tym co na siebie założyć, aby nie spędzić zbliżającego się weekendu pod kocem. Jesienne stylizacje najczęściej kojarzą nam się z odcieniami szarości i brązu oraz niezbyt oryginalnymi dodatkami. Niektórzy wręcz uważają, że większość z nich jest po prostu bez wyrazu. My jednak postaramy się udowodnić, że na nudę nie powinniśmy narzekać, a jesienne stylizacje też potrafią zachwycać!

Postaw na ubrania od sprawdzonych producentów

Jesienią w naszej szafie nie powinno zabraknąć ubrań od sprawdzonych producentów. Markowe ubrania na pewno cechują się wyższą jakością, a ich zakup można uznać jako inwestycję na najbliższe lata. Oryginalne ubrania wzmacniają także nasz status społeczny oraz finansowy, co w niektórych kręgach jest naprawdę bardzo ważne. Na jesienne dni zawsze dobrze mieć w swojej szafie ciepłe swetry i bluzy. Doskonałym przykładem może być bluza Thrasher, która dostępna jest w wielu ciekawych modelach. Zakupić można ją zarówno w sklepach stacjonarnych jak i przez internet. Uważajmy jednak na ich podróbki, których w sieci na pewno nie brakuje.

Nie bój się kolorów!

Jeszcze nie tak dawno ulice jesienią nie tylko było szare od koloru asfaltu, ale również od naszych stylizacji. Obecnie wiele się zmieniło i coraz więcej osób stawia na połączenie kolorów i to w naprawdę ekstrawaganckich barwach. Jesienią możemy śmiało włożyć neonową bluzę, a jakby tego było mało połączyć ją z ołówkową sukienką, czy też w przypadku mężczyzn w połączeniu ze spodniami z garnituru oraz z białym trampkami. Od jakiego czasu mamy do czynienia z łamaniem pewnym standardów, dzięki czemu na miejskich ulicach nie można narzekać na nudę! Kontrastowe i przesadzone stylizacje są doceniane i wcale nie krytykuje się osób ubranych odmiennie od wszystkich.

Post Author: szybka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *