Samochód hybrydowy, który podbił rynek w 2015 – teraz taniej

Nie ma wątpliwości, że 2015 rok należał do samochodów hybrydowych. Polacy na dobre przekonali się do tego typu aut i szukając nowego samochodu stawiają nie tylko na wygląd, ale również na jakość. Dodatkowo coraz ważniejszym czynnikiem staje się niskie spalanie i ochrona środowiska, a pod tym względem hybrydy nie mają póki co konkurentów.

W tym roku na rynku aut hybrydowych bezdyskusyjnie królowała Toyota. Jej najważniejsze modele w tej ofercie: Yaris, Auris i Prius podbiły serca Polaków, a nowoczesne rozwiązania sprawiły, że nawet najbardziej wybredni fani czterech kółek mogli znaleźć coś dla siebie.

Teraz te modele kuszą nie tylko doskonałym hybrydowym napędem, ale i niską ceną. Toyota rozpoczęła już wielką wyprzedaż rocznika 2015, a rabaty, na jakie możemy liczyć, sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych. W przypadku hybryd oszczędzamy zresztą nie tylko przy samym zakupie, ale też podczas eksploatacji. W końcu które nowe samochody jeżdżące po polskich miastach mogą pochwalić się spalaniem na poziomie 3,1 l/100 km, jak hybrydowy Yaris?

Popularna Yariska w ramach wyprzedaży rocznika 2015 to koszt niewiele ponad 60 000 tysięcy złotych za bogato wyposażone auto z automatyczną skrzynią biegów, automatyczną klimatyzacją dwustrefową, systemem multimedialnym, zestawem głośnomówiącym bluetooth, czujnikami parkowania i wieloma innymi udogodnieniami. Cena katalogowa to 62 400 zł, co daje rabat w wysokości 6 tys. zł. Tradycyjnie już Toyota przygotowała też wyjątkowe oferty dla tych, którzy nie mogą wyłożyć od razu całej gotówki. Przy kredycie SMARTPLAN samochód może być nasz za 925 zł miesięcznie.

Warto też wspomnieć o nieco większej Toyocie Auris. Nowe auta idealnie przygotowane dla ludzi, którzy nie wykorzystują samochodu wyłącznie na podróże do pracy, ale też rodzinne wypady za miasto, kosztuje teraz niecałe 75 000 zł. Rabat na Aurisa sięga nawet 11 500 zł!

Idąc do salonu Toyoty można być spokojnym, że znalezienie czegoś dla siebie nie będzie stanowiło problemu. Warto więc czym prędzej ruszyć na wyprzedaż rocznika 2015 i skorzystać z cen, które wyróżniają tę ofertę na tle innych wyprzedaży na rynku.

Post Author: szybka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *