Rewolucja seksualna według Madoxa

Znany z udziału w programie „Mam Talent” Madox wydaje swój debiutancki album. Utrzymany w stylistyce electro pop i dance krążek zatytułowany „La revolution Sexuelle” (Rewulcja seksualna) będzie w sprzedaży od 4.października.

Madox to 21-letni wokalista, o którym stało się głośno po tym jak wziął udział w programie Mam Talent. Zdobył sympatię publiczności i jurorów brawurowo wykonując przebój Lady Gagi „Paparazzi”.

Wokalistę wyróżniają go nie tylko umiejętności wokalne i oryginalna barwa głosu, ale i wizerunek, a dokładnie jego słabość do damskich fatałaszków i makijażu. Od momentu pojawienia się w telewizji chłopak wzbudza wiele kontrowersji.

Film

Wokalista bawi się swoim wizerunkiem, modą, seksualnością. Szczególnie ceni sobie dwa wielkie domy mody – Thierry’ego Muglera i Jean-Paula Gaultiera. Dobierając sceniczne stroje stawia na elegancję i fantazję. Podkreśla androgeniczną urodę i wydobywa z niej to, co jest inne, ciekawe, czy przez niektórych określane nawet, jako dziwne.

W sieci ukazał się już teledysk do pierwszego singla promującego album – „High On You” wywołał spore zainteresowanie i kontrowersje z uwagi na jego mocno erotyczny charakter.

Madox sam napisał, w językach angielskim i francuskim, teksty wszystkich piosenek.

Post Author: szybka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *