Jennifer Lopez rozpłakała się na scenie

Piosenkarka Jennifer Lopez najwidoczniej nadal przeżywa trudne chwile. Gwiazda, która niedawno rozstała się z mężem, wybuchła w sobotę płaczem podczas koncertu w stanie Connecticut.

Piosenkarka i Marc Anthony po siedmiu latach małżeństwa ogłosili separację. Stało się to w lipcu tego roku. Wspomnienia jednak powracają. Można było się o tym przekonać w miniony weekend. Gwiazda występowała podczas rocznicowej gali otwarcia kasyna Mohegan Sun w stanie Connecticut. Podczas wykonywania akustycznej wersji utworu „If You Had My Love” Lopez wzruszyła się opowiadając o swoim życiu uczuciowym.

„Zaśpiewam wam ostatnią piosenkę o miłości, jaką napisałam. Od tamtego czasu wiele się zmieniło” – powiedziała na scenie 42-letnia gwiazda. Następnie Lopez wykonała uwtór „Until It Beats No More”, podczas którego towarzyszący jej tancerze wykonywali układy choreograficzne przebrani za byłych partnerów piosenkarki: P. Diddy’ego, Crisa Judda, Bena Afflecka i Anthony’ego. Gwiazda przez łzy podsumowała ten występ słowami: „Wybrałam się w podróż przez moją przeszłość”.

Gdy zaś na ekranie na scenie pojawiły się zdjęcia 3-letnich bliźniąt Maksa i Emme ze związku z ostatnim mężem, Lopez oznajmiła: „Jest miłość i jest zupełnie inny rodzaj miłości”.

Lopez, jedna z członków jury programu „American Idol”, niedawno wyznała, że ma nadzieję, iż jeszcze się zakocha. „Czasem po prostu nie wychodzi, to smutne… Pozostaję jednak wieczną optymistką, jeśli chodzi o miłość. Wierzę w miłość… To nadal moje największe marzenie” – oznajmiła Lopez.(PAP Life)

Post Author: szybka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *