Alkoholowe wybryki gwiazd

David Hasselhoff
Gwiazdor „Słonecznego patrolu” od lat zmaga się z alkoholizmem. Uzależnienie miało poważny wpływ na dzieci aktora. Podczas z jednej z alkoholowej libacji, jego córka nie wytrzymała i nagrała upodlenie ojca w nadziei, że upublicznienie materiału będzie dla niego kubłem zimnej wody i przyniesie opamiętanie. W sieci krąży filmik, na którym widać jak pijany David Hasselhoff je z podłogi hamburgera, a w zasadzie stara się jeść, bo aż żal patrzeć na jego nieudolne wysiłki.

Amy Winehouse
Lista jej alkoholowych skandali jest długa, można śmiało stwierdzić, że ostatnie lata jej życia to jedno wielkie pijaństwo: notorycznie dawała koncerty będąc mocno pod wpływem, paparazii zrobili jej dziesiątki zdjęć, na których wygląda jakby stanie na nogach sprawiało jej wyjątkową trudność. Blada, posiniaczona, z podkrążonymi oczami, rozczochrana i wychudzona do granic wglądała jak wrak człowieka.

Edyta Olszówka
Aktorka ma na swoim koncie mały alko-skandal w samolocie. Czy to pod wpływem ochoty, czy strachu przed lotem nie żałowała sobie szampana, który szybko uderzył jej do głowy. Podchmielona aktorka zamiast iść spać albo chociaż siedzieć cicho, zaczęła głośno protestować, gdy stewardessa odmówiła przyniesienia kolejnej butelki. Rozjuszona Olszówka postanowiła zamanifestować swoją złość i obrzuciła biedną kobietę stekiem wyzwisk. Ale żeby stewardessa dobrze zrozumiał jak źle postąpiła, aktorka wymierzyła jej jeszcze siarczysty cios.

Post Author: szybka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *